Lot 235
Arie Leeflang (1906-1956)

Schepen op de boeien in de Waalhaven Westzijde

gesigneerd 'A Leeflang' (rechtsonder)

olieverf op board, 43x38 cm (met lijst: 60x54 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 375,00

Hamerprijs: € 375