Lot 2546
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
Een Chinees famille rose bord met figuren

19e/20ste eeuw, China

Gedecoreerd met een wijsgeer zittend in een tuin met een dame en twee mannen. Niet gemerkt of gesigneerd.

D 26,5 cm

Rand gerestaureerd en met een korte haarlijn

€ 400,00
€ 600,00
€ 400,00

Hamerprijs: € 400