Lot 2544
Online Only: Interiors, Decorative & Asian Art | 4 - 14 Februari 2021
een Chinees famille rose kommetje

19e eeuw, waarschijnlijk Tongzhi of Guangxu

Een famille rose porseleinen kommetje gemerkt met rood zegelmerk en rondom gedecoreerd met een dame en spelende kinderen.

D 10,5 cm, H 5 cm

Goede conditie, geen beschadigingen: geen schilfers, geen haarlijnen en geen restauratie.

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 300