Lot 219
Jurrien Marinus Beek (1879-1965)

Weide met koeien aan het water

gesigneerd 'Jurr M. Beek' (rechtsonder)

olieverf op doek, 18x24,5 cm (met lijst: 32x38 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, verder goed

€ 150,00
€ 200,00
€ 80,00

Hamerprijs: € 80