Lot 336
Hermann Traugott Rüdisühli (Zwitsers, 1864-1944)

Herfststemming

gesigneerd 'Hermann Rüdisühli' (rechtsonder)

olieverf op doek geplakt op board, 40x57,5 cm (met lijst: 55x73 cm)

€ 150,00
€ 300,00
€ 90,00

Hamerprijs: € 90