Lot 363
Willem Troost (II) (1812-1893) (2x)

Scheepsramp voor rotskust; Vissersboot in de golven

een gesigneerd 'W.Troost.' (linksonder) en de andere gesigneerd 'Troost.' (linksonder)

beide olieverf op paneel, diverse afm van circa 25x32 cm (met lijst: 38x47 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 800,00
€ 1.000,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550