Lot 218
Paul Weber (Duits, 1823-1916)

Plattelandsgezicht

gesigneerd en gedateerd 'P. Weber / 1876' (rechtsonder)

olieverf op doek, 29x39,5 cm (met lijst: 43x53 cm)

Conditie: craquelé, bedoekt, doek vergeeld, een stukje verfverlies

€ 150,00
€ 250,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180