Lot 222
Hollandse School (19de eeuw)

Riviergezicht

olieverf op paneel, 25x33 cm (met lijst: 31x39 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verfverlies, craquelé

€ 100,00
€ 200,00
€ 180,00

Hamerprijs: € 180