Lot 211
Anton Rudolf Mauve Jr. (1876-1962)

'Duin en zee bij manenschijn'

gesigneerd 'A.R. Mauve' (rechtsonder); getiteld (op het spieraam)

olieverf op doek, 51x70 cm (met lijst: 59x78 cm)

Conditie: doordrukking van het spieraam, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120