Lot 205
Jan Hoogsteyns (1935)

'De brief aan Jack Simcock'

gesigneerd 'J. Hoogsteyns' (linksonder)

olieverf op doek, 70x80 cm (met lijst: 87x97 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 220,00

Hamerprijs: € 220