Lot 201
Ton Pape (1916-2003)

Geometrisch landschap met molen: 'Herrezen Nederland'

gesigneerd 'T. Pape' (rechtsonder)

olieverf op board, 21x18 cm (met lijst: 37x33 cm)

€ 150,00
€ 200,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100