Lot 237
Lodewijk Dirk Ruijsch van Dugteren (1901-1986)

Winterlandschap

gesigneerd 'L.D. Ruysch v. Dugteren' en onduidelijk gedateerd (linksonder)

olieverf op doek, 41x70 cm (met lijst: 49x77 cm)

Conditie: craquelé, doordrukking van het spieraam, oppervlaktevuil, blaasjes in de verf

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 100