Lot 200
Peter Samuelson (Brits, 1912-1996)

De kok

gesigneerd en gedateerd 'Pierre 47' (linksonder)

aquarel en pen op papier, 36x26 cm (met lijst: 48x35 cm)

Conditie: papier vergeeld en gebobbeld, enkele bruine vlekjes, een klein scheur (linksboven hoekje)

€ 120,00
€ 160,00
€ 60,00

Hamerprijs: € 60