Lot 582
Old Masters, Nineteenth Century & Early Modern Art Online | 9 September 2020
Omgeving van Petrus Gerardus Vertin (19de eeuw)

Een zonnige dag in een Nederlandse stad met zeilboten langs de rivier

draagt signatuur 'P.G.Vertin ft' (linksonder)

olieverf op doek, 50x62 cm (met lijst: 71x82 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, doordrukking van het spieraam, craquelé

€ 0,00
€ 0,00

Startbod: € 0