Lot 3529
Home & Interiors: Antique Furniture & Design, Ceramics & Decorative Art | 18 December 2020
Een M.O.L. porselein suikerpot, Oud Loosdrechts

1

18e eeuw

Gedecoreerd met strooibloemen en een eikel als knop op de deksel. Enkele schilfers en een takje van de eikel op de knop afgebroken (ontbrekend).

H 10 cm, D 10 cm

€ 500,00
€ 800,00