Lot 198
Hans Erni (Zwitsers, 1909-2015) (2x)

Mannelijk naakt ; Twee naakte schaakspelers

beide gesigneerd met potlood (rechtsonder) I. onduidelijk geannoteerd, gesigneerd met initialen in de druk II. genummerd '105 / 150' (linksonder)

2 kleurenlitho I. 68x62 cm (met lijst: 86x69) II. 46x60 cm (met lijst: 57x76 cm)

€ 200,00
€ 300,00

Startbod: € 100