Lot 316
Jacob Simon Hendrik (Hein) Kever (1854-1922)

Moeder en baby

gesigneerd 'Kever' (linksonder)

olieverf op doek geplakt op paneel, 43x33 cm (met lijst: 60x50 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200