Lot 303
Robert Danz (Duits, 1841-1916)

Stadsgezicht mogelijk Bad Kreuznach

gesigneerd 'R. Danz.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 24x36 cm (met lijst: 35x47 cm)

Conditie: bedoekt, craquelé, oppervlaktevuil, doordrukking van het spieraam

€ 500,00
€ 700,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350