Lot 360
Constant Artz (1870-1951)

Moeder eend met eendjes aan de waterkant

gesigneerd 'Constant Artz' (linksonder)

olieverf op doek, 28x42 cm (met lijst: 49x62 cm)

Conditie: craquelé, verder goed

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 700