Lot 197
Anwar Abdullaev (1952)

'виноград' / Druiven

gesigneerd 'Anwar' (rechtsonder), getiteld, gesigneerd en gedateerd (op de achterzijde)

olieverf op board, 39,5x50 cm (met lijst: 54x64 cm)

€ 200,00
€ 300,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100