Lot 354
Theo van Hoytema (1863-1917)

'Meerkoet en fuut'

gesigneerd en gedateerd 'TvH / 1914' (linksonder)

zwarte inkt op papier, 26x22 cm (met lijst: 44,5x41 cm)

Provenance: Collectie Nijstad, Lochem.

Conditie: lichte foxing, een vlekje, verder goed

€ 500,00
€ 700,00
€ 475,00

Hamerprijs: € 475