Lot 304
Jacobus Cornelis Wijnandus Cossaar (1874-1966)

Uitzicht op een brug in Londen

gesigneerd en geannoteerd 'JCossaar / Londen' (linksonder)

aquarel, 28,5x48,5 cm (met lijst: 42x60 cm)

Conditie: papier vergeeld en gebobbeld, een kreukel, een scheur, verder goed

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 200