Lot 26
Manier van O. Eerelman (20e eeuw)

Twee Sint Bernard puppies

draagt naam Ronner

olieverf op doek, geplakt op board, 28x35,5 cm (met lijst: 43x51 cm)

Conditie: craquelé, vergeeld, verder goed

€ 300,00
€ 500,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160