Lot 187
Gijsbertus Johannes Verspuy (1823-1862)

Gezicht op Haarlem met het Spaarne en de St. Bavo

gesigneerd 'GJ Verspuy px' (bootje rechtsonder)

olieverf op doek, 61x77 cm (met lijst: 90x105 cm)

Conditie: Bedoekt. Aantal retouches zichtbaar bij UV licht.

€ 500,00
€ 700,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500