Lot 186
Omgeving van Jean-Louis Demarne (Zuid-Nederlands, Frans, 1752/54-1829)

Winterlandschap met jonge vissertjes bij een wak naast de watermolen

met signatuur 'De Marne' (linksonder)

olieverf op doek, 63,5x76,5 cm (met lijst: 86,5x99 cm)

Conditie: Bedoekt. Plekje verfverlies (in boomtop). Craquelé zichtbaar. Oudere restauraties, o.a. retouches.

€ 500,00
€ 700,00

Startbod: € 500