Lot 185
Europese School (19e eeuw)

Scène met melkende boeren en een jager terugkerend met een haas

olieverf op doek, 65x81 cm (met lijst: 77x94 cm)

Conditie: Oude bedoeking. Aantal restauratie-patches aan achterzijde.

€ 350,00
€ 500,00

Startbod: € 600