Lot 207
Armas Aleksander Brummer (Fins-Nederlands, 1882-1946)

Boerenakker

gesigneerd 'Armas Brummer' (rechtsonder)

olieverf op doek, 55x85 cm (met lijst: 70x100 cm)

Conditie: enig oppervlaktevuil, verder goed

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 160