Lot 216
Jan Striening (1827-1903)

Een steenkappers werkplaats

gesigneerd 'Jan Striening Jz.' (rechtsonder)

olieverf op doek, 49x64 cm (met lijst: 70x83 cm)

Conditie: bedoekt, sterke craquelé en oppervlaktevuil

€ 300,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160