Lot 212
Willem de Zwart (1862-1931)

Keukeninterieur met dienstmeid en kat

gesigneerd 'WH de Zwart' (linksonder)

aquarel, 47x27 cm (met lijst: 77x58 cm)

Conditie: vergeeld en lijmsporen

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 200