Lot 213
Willem de Zwart (1862-1931)

Binnenplaatsje

gesigneerd met initialen 'W d. Zw' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 17,5x27,5 cm (met lijst: 32x42 cm)

Conditie: goed, glanzende vernislaag

€ 400,00
€ 600,00
€ 500,00

Hamerprijs: € 500