Lot 317
Max Metzoldt (Duits, Nederlands, 1859-1921)

Dagdromen

gesigneerd 'M. Metzold' (rechtsonder), met annotatie (op een label op de achterzijde)

olieverf op doek, 57x42 cm (met lijst: 71x56 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, stukjes verfverlies (onder), verder goed

€ 600,00
€ 800,00
€ 350,00

Hamerprijs: € 350