Lot 217
Herman Heuff (1875-1945)

Duingezicht

gesigneerd 'H Heuff' (rechtsonder)

olieverf op doek, 46x69 cm (met lijst: 78x102 cm)

Conditie: enig oppervlaktevuil en enkele lokale plekken met verkleurde retouches, verder goed

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 200