Lot 332
Cornelis Westerbeek I (1844-1903)

Landschap met molens en koeien aan de waterkant

gesigneerd 'C. Westerbeek.' (rechtsonder)

olieverf op paneel, 20x32 cm (met lijst: 41x52 cm)

Conditie: vergeeld, baarst in het paneel

€ 600,00
€ 800,00
€ 550,00

Hamerprijs: € 550