Lot 359
Cornelis Raaphorst (1875-1954)

Twee katjes turend naar een vlieg

gesigneerd 'CRaaphorst' (linksonder)

olieverf op doek, 19x25 cm (met lijst: 36x42 cm)

€ 800,00
€ 1.000,00
€ 1.300,00

Hamerprijs: € 1.300