Lot 238
Albert Saverys (Belgisch, 1886-1964)

Berglandschap

gesigneerd 'Saverys' en onduidelijk geannoteerd (rechtsonder)

aquarel, 33x49 cm (met lijst: 50x65 cm)

Conditie: gebruind papier, verkleuring

€ 300,00
€ 400,00

Startbod: € 160