Lot 318
J. de Jong (20ste eeuw)

Meisje op bezoek bij oma en opa

gesigneerd 'J de Jong' (rechtsonder)

olieverf op doek, 44x56 cm (met lijst: 61x73 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, bedoekt, verfverlies op de randen (boven), verder goed

€ 200,00
€ 400,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100