Lot 233
Armand Apol (Belgisch, 1879-1950)

Schuit aan waterkant

gesigneerd 'Apol' (rechtsonder)

olieverf op doek, 36x46 cm (met lijst: 43x54 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, craquelé, een klein restauratie, verder goed

€ 200,00
€ 400,00
€ 160,00

Hamerprijs: € 160