Lot 126
Franse School (19de eeuw)

Een boerenpaar

onduidelijk gesigneerd en geannoteerd 'à Monsieur Haaxman - / souvenir bien affectueux / La Haye 1896.' (rechts/linksonder)

houtskooltekening op papier, 19x32 cm (met lijst: 43x50 cm)

€ 300,00
€ 350,00

Startbod: € 100