Lot 326
Hollandse School (tweede helft 19de eeuw)

Romantische Duitse stad

olieverf op doek, 64x54 cm (met lijst: 81x71 cm)

Conditie: bedoekt, craquelé, doek vergeeld

€ 300,00
€ 400,00
€ 200,00

Hamerprijs: € 200