Lot 531
Post-War & Contemporary Art Online | 15 October 2020
Robert Combas (Frans, 1957)

Le guitariste

met witte stift gesigneerd 'Combas' (middenonder) en genummerd 118/300 (linksonder)

kleurenzeefdruk, op glanzend papier, genummerd 118/300, zonder lijst, 85x67 cm

Uitgegeven in 2008 door Guy Pieters Gallery ter gelegenheid van de MIPIM in Cannes.

Conditie: het blad linksonder gekreukeld, enkele kleine beschadigingen in het papier, verder goed.

€ 600,00
€ 800,00
€ 900,00

Hamerprijs: € 900