Lot 181
Hollandse School (18de eeuw)

Flora omringd door putti

olieverf op doek geplakt op paneel, 55x93 cm (met lijst: 58x96 cm)

Conditie: vuilvernis, craquelé

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 400