Lot 136
Paul Rouwette (1955)

Lezende vrouw en meisje met bloemen in het gras

gesigneerd en gedateerd 'Paul Rouwette 96,' (linksonder)

olieverf op doek, 80x90 cm (met lijst: 104x114 cm)

€ 500,00
€ 700,00
€ 1.300,00

Hamerprijs: € 1.300