Lot 320
Engelse School (19de eeuw)

Historische scène van Graaf van Leicester, Queen Elizabeth, 1st Baron Burghley en Sir Francis Walsingham

olieverf op doek, 120x153 cm (met lijst: 140x173 cm)

Conditie: aangetaste, vuilevernis, diepe craquelé, onbedoekt

€ 500,00
€ 700,00
€ 1.100,00

Hamerprijs: € 1.100