Lot 312
Hollandse School (19de eeuw)

De appelschilster

2x lakzegels (op de achterzijde)

olieverf op paneel, 30,5x24 cm (met lijst: 46x40 cm)

Conditie: baarst op paneel, verder goed

€ 500,00
€ 700,00
€ 1.300,00

Hamerprijs: € 1.300