Lot 299
Willem Roelofs Jr. (1874-1940)

Aan de waterkant

gesigneerd 'Willem E. Roelofs jr.' (rechtsonder)

aquarel, 68x98 cm (met lijst: 97x126 cm)

Conditie: scheurtjes aan hoeken en randen, verder goed

€ 500,00
€ 800,00

Startbod: € 450