Lot 34
Henk van Leeuwen (1890-1972)

Stalinterieur

gesigneerd 'Hv Leeuwen. vo.' (linksonder)

olieverf op doek, 39x50 cm (met lijst: 53x64 cm)

Conditie: doek gebobbeld, verder goed

€ 200,00
€ 300,00
€ 120,00

Hamerprijs: € 120