Lot 220
Adrianus Kuijpers (1862-1945)

Herfstlandschap met molens langs een vaart

gesigneerd 'A. Kuijpers. ft (linksonder)

olieverf op paneel, 20,5x15,5 cm (met lijst: 36x31 cm)

Conditie: oppervlaktevuil, verder goed

€ 200,00
€ 400,00
€ 100,00

Hamerprijs: € 100