Lot 522
Post-War & Contemporary Art Online | 15 October 2020
Ma Ye (1964)

met Chinese tekens gesigneerd en gedateerd 2007 (rechtsonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 140x180 cm

Conditie: goed.

€ 800,00
€ 1.200,00

Startbod: € 800