Lot 521
Post-War & Contemporary Art Online | 15 October 2020
Feng Zhengquan (1976)

gesigneerd met Chinese tekens en in Pinyin en gedateerd 'Feng 2005' (middenonder)

olieverf op doek, zonder lijst, 110x110 cm

Conditie: goed.

€ 400,00
€ 600,00

Startbod: € 400