Lot 300
Eppo Doeve (1907-1981)

Vuurwerk bij het Kremlin in Moskou

gesigneerd en geannoteerd 'Doeve / Kremlin / Moskou' (rechtsonder)

gouache op papier, 98x98 cm (met lijst: 111x111 cm)

Herkomst: -Collectie Lunshof.
Deze voorstelling toont het Kremlin gezien vanuit de hotelkamer waar Henk Lunshof verbleef samen met Eppo Doeve.

Conditie: papier gebobbeld, enkele kreukels, bestaat twee verschillende papieren, verder goed

Op deze voorstelling zien we het Kremlin gezien vanuit de hotelkamer waar Henk Lunshof verbleef samen met Eppo Doeve.

€ 700,00
€ 900,00

Startbod: € 700